22.11
13:00
Dunav
RadniÄki 1912
0
4
|
22.11.2020 13:00 | 0 : 4 | |||||||
22.11
13:00
Borac
RadniÄki (Zr)
0
1
|
22.11.2020 13:00 | 0 : 1 | |||||||
22.11
13:00
Tisa
Mladost (NS)
0
2
|
22.11.2020 13:00 | 0 : 2 |
22.11
13:00
JoŔanica
Å umadija (A)
5
0
|
22.11.2020 13:00 | 5 : 0 |
|
||||||
22.11
13:00
TrepÄa
Smederevo 1924
1
0
|
22.11.2020 13:00 | 1 : 0 | |||||||
22.11
13:00
SuŔica
Bane 1931
4
0
|
22.11.2020 13:00 | 4 : 0 |
22.11
13:00
Zvezdara
Teleoptik
2
0
|
22.11.2020 13:00 | 2 : 0 |
|
||||||
22.11
13:00
Jedinstvo
Stepojevac Vaga
0
0
|
22.11.2020 13:00 | 0 : 0 |
|
||||||
22.11
13:00
Studentski grad
RadniÄki (NB)
0
0
|
22.11.2020 13:00 | 0 : 0 |
|
22.11
13:00
Vlasina
Župa
1
0
|
22.11.2020 13:00 | 1 : 0 | |||||||
22.11
11:00
Car Konstantin
Radan
1
3
|
22.11.2020 11:00 | 1 : 3 |
|
||||||
22.11
11:00
RadniÄki (S)
Trstenik PPT
2
1
|
22.11.2020 11:00 | 2 : 1 |
|
22.11
13:00
Radnik
Å umadija 1903
0
2
|
22.11.2020 13:00 | 0 : 2 |
|
||||||
22.11
13:00
Borac
Vodojaža
1
5
|
22.11.2020 13:00 | 1 : 5 | |||||||
22.11
11:00
Proleter
OFK Ras
2
2
|
22.11.2020 11:00 | 2 : 2 |
|
||||||
22.11
13:00
Real
Omladinac
5
0
|
22.11.2020 13:00 | 5 : 0 |
|
||||||
22.11
13:00
Polet
Novi Pazar 1928
4
2
|
22.11.2020 13:00 | 4 : 2 |
22.11
13:00
OFK Napredak
OFK Mihajlovac
0
2
|
22.11.2020 13:00 | 0 : 2 |
|
||||||
22.11
13:00
Borac 1932
Äerdap
3
3
|
22.11.2020 13:00 | 3 : 3 | |||||||
22.11
13:00
Sloboda
Zvižd
2
4
|
22.11.2020 13:00 | 2 : 4 |
|
||||||
22.11
13:00
Pomoravlje
Borac (Ž)
10
0
|
22.11.2020 13:00 | 10 : 0 |
|
||||||
22.11
13:00
Jasenica 2017
Sloga (M)
1
0
|
22.11.2020 13:00 | 1 : 0 |
|
||||||
22.11
13:00
RSK
VGSK
5
2
|
22.11.2020 13:00 | 5 : 2 |
|
||||||
22.11
13:00
OFK AranÄelovac 1979
Morava (VP)
2
2
|
22.11.2020 13:00 | 2 : 2 |
|
||||||
22.11
13:00
Rudar (S)
Petar Dobrnjac
6
2
|
22.11.2020 13:00 | 6 : 2 |
|
22.11
13:00
Prijevor
Jedinstvo Putevi
0
2
|
22.11.2020 13:00 | 0 : 2 | |||||||
22.11
13:00
Polet (T)
Crnokosa
2
1
|
22.11.2020 13:00 | 2 : 1 |
|
||||||
22.11
11:00
Rampa
Sloga (BB)
0
5
|
22.11.2020 11:00 | 0 : 5 |
|
||||||
22.11
13:00
Sloboda (Ä)
Zlatar
2
0
|
22.11.2020 13:00 | 2 : 0 |
|
||||||
22.11
13:00
Omladinac
Polet (Lj)
3
2
|
22.11.2020 13:00 | 3 : 2 |
22.11
13:00
Zadrugar
Rubribreza
0
0
|
22.11.2020 13:00 | 0 : 0 | |||||||
22.11
13:30
Borac (L)
RadniÄki (K)
3
1
|
22.11.2020 13:30 | 3 : 1 | |||||||
22.11
13:00
Sloga (B)
RadniÄki (V)
1
0
|
22.11.2020 13:00 | 1 : 0 | |||||||
22.11
13:00
Spartak 1924
Mladost (DD)
0
3
|
22.11.2020 13:00 | 0 : 3 | |||||||
22.11
13:00
Mladost (P)
RaÄevac
0
1
|
22.11.2020 13:00 | 0 : 1 | |||||||
22.11
13:00
Vrelo Sport
Ribnica
1
0
|
22.11.2020 13:00 | 1 : 0 |
22.11
13:00
Vojvodina (BG)
OFK Vrbas
6
0
|
22.11.2020 13:00 | 6 : 0 | |||||||
22.11
13:00
Tavankut
BaÄka (P)
1
0
|
22.11.2020 13:00 | 1 : 0 | |||||||
22.11
13:00
Mladost (BP)
Krila Krajine
1
0
|
22.11.2020 13:00 | 1 : 0 |
|
22.11
13:00
Mladost
Proleter
3
2
|
22.11.2020 13:00 | 3 : 2 | |||||||
22.11
13:00
Borac
Jedinstvo (V)
3
2
|
22.11.2020 13:00 | 3 : 2 | |||||||
22.11
13:00
Banat
Sloga
1
1
|
22.11.2020 13:00 | 1 : 1 | |||||||
22.11
13:00
Crvena zvezda
Begej
3
2
|
22.11.2020 13:00 | 3 : 2 | |||||||
22.11
13:00
ŽAK
RadniÄki (K)
0
2
|
22.11.2020 13:00 | 0 : 2 |
22.11
13:00
Podunavac
Podrinje
2
1
|
22.11.2020 13:00 | 2 : 1 |
|
||||||
22.11
13:00
JugoviÄ
Index
0
3
|
22.11.2020 13:00 | 0 : 3 |
|
||||||
22.11
13:00
Sloboda
Jedinstvo
0
2
|
22.11.2020 13:00 | 0 : 2 |
|
||||||
22.11
13:00
Jadran
Sloga (T)
0
1
|
22.11.2020 13:00 | 0 : 1 |
|
||||||
22.11
13:00
BuduÄnost
Hajduk
1
2
|
22.11.2020 13:00 | 1 : 2 |
22.11
13:00
Moravac 2015
LevaÄ
1
0
|
22.11.2020 13:00 | 1 : 0 |
|
||||||
22.11
13:00
BoŔnjane
OFK Lugomir
1
2
|
22.11.2020 13:00 | 1 : 2 |
|
||||||
22.11
13:00
TemniÄ 1924
Jedinstvo 1936
0
0
|
22.11.2020 13:00 | 0 : 0 |
|
||||||
22.11
13:00
Jedinstvo (M)
Sloga (D)
0
1
|
22.11.2020 13:00 | 0 : 1 |
|
||||||
22.11
13:00
Jastrebac
KuŔiljevo
2
2
|
22.11.2020 13:00 | 2 : 2 |
|
22.11
13:00
Rajko MitiÄ
Lužnica
7
0
|
22.11.2020 13:00 | 7 : 0 |
|
||||||
22.11
13:00
Hajduk Veljko
Branik
2
0
|
22.11.2020 13:00 | 2 : 0 |
|
||||||
22.11
13:00
OFK Slatina
OFK Knjaz
3
2
|
22.11.2020 13:00 | 3 : 2 |
|
||||||
22.11
11:00
Jedinstvo (P)
OFK 019
1
1
|
22.11.2020 11:00 | 1 : 1 |
22.11
13:00
Jedinstvo (GM)
NaŔa krila 1936
2
0
|
22.11.2020 13:00 | 2 : 0 |
|
||||||
22.11
13:00
Bukovik
Orljane
3
1
|
22.11.2020 13:00 | 3 : 1 |
|
||||||
22.11
13:00
Rudar
Zemljoradnik
1
2
|
22.11.2020 13:00 | 1 : 2 |
|
||||||
22.11
13:00
Pukovac
OFK NiÅ”
2
0
|
22.11.2020 13:00 | 2 : 0 |
|
||||||
22.11
13:00
Naisus 1977
OFK Brzi Brod
0
7
|
22.11.2020 13:00 | 0 : 7 |
|
22.11
13:00
OFK Kosanica
Gracko
4
2
|
22.11.2020 13:00 | 4 : 2 |
|
||||||
22.11
13:00
Alakince
Jedinstvo (GS)
2
0
|
22.11.2020 13:00 | 2 : 0 |
|
||||||
22.11
13:00
ŽitoraÄa
Jablanica
1
1
|
22.11.2020 13:00 | 1 : 1 |
|
||||||
22.11
13:00
Jedinstvo (G)
Nebeski Andjeli
1
1
|
22.11.2020 13:00 | 1 : 1 |
22.11
10:00
Borac (L)
Komgrap
4
2
|
22.11.2020 10:00 | 4 : 2 |
|
||||||
22.11
13:00
Srem
Turbina
1
1
|
22.11.2020 13:00 | 1 : 1 |
|
||||||
22.11
13:00
PoŔtar Zvezdara
VrÄin
4
1
|
22.11.2020 13:00 | 4 : 1 |
|
||||||
22.11
10:00
Torlak
Å umadija
5
2
|
22.11.2020 10:00 | 5 : 2 |
|
||||||
22.11
13:00
BSK 1926
BuduÄnost (Z)
2
2
|
22.11.2020 13:00 | 2 : 2 |
|
||||||
22.11
13:00
Mladost (C)
Dunav
2
1
|
22.11.2020 13:00 | 2 : 1 |
|
22.11
13:00
MaÄkovac
Gornji StepoÅ”
2
2
|
22.11.2020 13:00 | 2 : 2 |
|
||||||
22.11
13:00
Sloga (Ä)
Sloga (L)
1
0
|
22.11.2020 13:00 | 1 : 0 |
|
||||||
22.11
13:00
Donji Kopaonik
Sloga (D)
2
1
|
22.11.2020 13:00 | 2 : 1 | |||||||
22.11
13:00
Kupci
Äitluk
3
1
|
22.11.2020 13:00 | 3 : 1 |
|
||||||
22.11
13:00
Gradina
Vinogradar
0
3
|
22.11.2020 13:00 | 0 : 3 |
|
||||||
22.11
13:00
Trudbenik
Mladost (DK)
4
1
|
22.11.2020 13:00 | 4 : 1 |
|
||||||
22.11
13:00
FUD
13. April
2
0
|
22.11.2020 13:00 | 2 : 0 |
|
||||||
22.11
13:00
SebeÄevac
Žabare
4
0
|
22.11.2020 13:00 | 4 : 0 |
|
22.11
13:00
Hajduk (B)
Sremac
4
3
|
22.11.2020 13:00 | 4 : 3 | |||||||
22.11
13:00
Ljukovo
Borac (K)
7
0
|
22.11.2020 13:00 | 7 : 0 | |||||||
22.11
13:00
Hajduk (V)
LSK
3
3
|
22.11.2020 13:00 | 3 : 3 |
|
||||||
22.11
13:00
Borac (M)
Partizan
3
2
|
22.11.2020 13:00 | 3 : 2 | |||||||
22.11
13:00
PSK
RadniÄki
0
2
|
22.11.2020 13:00 | 0 : 2 | |||||||
22.11
13:00
Mitros
Sloga
1
1
|
22.11.2020 13:00 | 1 : 1 |
22.11
13:00
Stari TamiÅ”
Jugoslavija
0
0
|
22.11.2020 13:00 | 0 : 0 | |||||||
22.11
13:00
Sloga (BNS)
BAK
3
1
|
22.11.2020 13:00 | 3 : 1 | |||||||
22.11
13:00
Potporanj
BuduÄnost (A)
0
3
|
22.11.2020 13:00 | 0 : 3 | |||||||
22.11
13:00
Polet (Id)
Dolina
2
1
|
22.11.2020 13:00 | 2 : 1 | |||||||
22.11
13:00
Partizan (G)
Strela
1
2
|
22.11.2020 13:00 | 1 : 2 | |||||||
22.11
13:00
Spartak 1911
RadniÄki (B)
3
0
|
22.11.2020 13:00 | 3 : 0 | |||||||
22.11
13:00
Banat (I)
Crvena zvezda
0
2
|
22.11.2020 13:00 | 0 : 2 |
22.11
13:00
SU StaniÅ”iÄ 1920
ŽAK
4
1
|
22.11.2020 13:00 | 4 : 1 |
|
||||||
22.11
13:00
RadniÄki 1918
Zadrugar
6
0
|
22.11.2020 13:00 | 6 : 0 |
|
||||||
22.11
13:00
BSK
BuduÄnost (P)
1
0
|
22.11.2020 13:00 | 1 : 0 | |||||||
22.11
13:00
BuduÄnost (M)
Borac 46
2
0
|
22.11.2020 13:00 | 2 : 0 |
|
||||||
22.11
13:00
Slavija
Rusin
4
2
|
22.11.2020 13:00 | 4 : 2 |
|
||||||
22.11
13:00
Kulpin
Omladinac
3
0
|
22.11.2020 13:00 | 3 : 0 |
|
||||||
22.11
13:00
MagliÄ
Borac (BG)
0
4
|
22.11.2020 13:00 | 0 : 4 |
22.11
13:00
ObiliÄ
RadniÄki 1905
7
3
|
22.11.2020 13:00 | 7 : 3 | |||||||
22.11
13:00
Preporod
Proleter (RS)
3
0
|
22.11.2020 13:00 | 3 : 0 | |||||||
22.11
13:00
EÄÅ”eg
ÄurÄin
0
1
|
22.11.2020 13:00 | 0 : 1 | |||||||
22.11
13:00
Proleter (Nj)
Senta
0
5
|
22.11.2020 13:00 | 0 : 5 | |||||||
22.11
13:00
Iskra
Sutjeska
2
2
|
22.11.2020 13:00 | 2 : 2 | |||||||
22.11
13:00
Sloga
AFK
6
1
|
22.11.2020 13:00 | 6 : 1 |
22.11
13:00
2. Oktobar
MSK
1
1
|
22.11.2020 13:00 | 1 : 1 |
|
||||||
22.11
13:00
Vojvodina (NM)
Mladost (BD)
0
0
|
22.11.2020 13:00 | 0 : 0 | |||||||
22.11
13:00
Borac
Delija
5
2
|
22.11.2020 13:00 | 5 : 2 |
|
||||||
22.11
13:00
TamiÅ”
OFK Klek
1
0
|
22.11.2020 13:00 | 1 : 0 |
|
||||||
22.11
13:00
Polet
Rusanda
5
1
|
22.11.2020 13:00 | 5 : 1 | |||||||
22.11
13:00
RadniÄki 1911
Crvena zvezda
1
1
|
22.11.2020 13:00 | 1 : 1 |
|
||||||
22.11
13:00
Vojvodina (B)
Potisje
4
2
|
22.11.2020 13:00 | 4 : 2 |
|
22.11
Podunavac
Polet
2
0
|
22.11.2020 | 2 : 0 |
|
||||||
22.11
Sloga (L)
Pobeda
3
2
|
22.11.2020 | 3 : 2 |
|
||||||
22.11
Mladi radnik 1940
BuduÄnost
1
0
|
22.11.2020 | 1 : 0 |
|
||||||
22.11
Mladi borac
ObiliÄ
2
0
|
22.11.2020 | 2 : 0 |
|
||||||
22.11
BaÄinac
Radnik (SP)
3
0
|
22.11.2020 | 3 : 0 |
|
||||||
22.11
Osipaonica
SASK
0
3
|
22.11.2020 | 0 : 3 |
|
||||||
22.11
Bresje Superior
ŽelezniÄar Kusadak
1
4
|
22.11.2020 | 1 : 4 |
|
22.11
13:00
Partizan (BB)
Sloga (Z)
1
1
|
22.11.2020 13:00 | 1 : 1 |
|
||||||
22.11
13:00
VinÄa
Lokomotiva
1
2
|
22.11.2020 13:00 | 1 : 2 |
|
||||||
22.11
13:00
Grizli ML
Marjan (K)
4
1
|
22.11.2020 13:00 | 4 : 1 | |||||||
22.11
13:00
Partizan 1945
Plaskovac
3
5
|
22.11.2020 13:00 | 3 : 5 |
|
||||||
22.11
13:00
Å umadinac 1913
ŽSK
6
0
|
22.11.2020 13:00 | 6 : 0 |
|
||||||
22.11
13:00
BSK
Omladinac
4
2
|
22.11.2020 13:00 | 4 : 2 |
|
||||||
22.11
13:00
Banja 1957
Jasenica (B)
4
1
|
22.11.2020 13:00 | 4 : 1 |
|
22.11
13:00
Balkan Mirijevo
SinÄeliÄ 2012
3
0
|
22.11.2020 13:00 | 3 : 0 |
|
||||||
22.11
13:00
Posavac TiŔma
DIF
3
4
|
22.11.2020 13:00 | 3 : 4 |
|
||||||
22.11
13:00
Heroj Polet
Rakovica
2
1
|
22.11.2020 13:00 | 2 : 1 |
|
||||||
22.11
13:00
Umka
Borac (O)
0
1
|
22.11.2020 13:00 | 0 : 1 |
|
||||||
22.11
13:00
PKB Kovilovo
PKB (PS)
2
4
|
22.11.2020 13:00 | 2 : 4 |
|
||||||
22.11
13:00
011
Hajduk
0
3
|
22.11.2020 13:00 | 0 : 3 |
|
||||||
22.11
13:00
Å umadinac
Institut
0
1
|
22.11.2020 13:00 | 0 : 1 | |||||||
22.11
13:00
Borac (P)
Postar 1930
1
1
|
22.11.2020 13:00 | 1 : 1 |
|
22.11
13:00
OFK BuduÄnost
Mladi borac
4
1
|
22.11.2020 13:00 | 4 : 1 |
|
||||||
22.11
13:00
OFK Zabrežje
Barajevo
0
0
|
22.11.2020 13:00 | 0 : 0 | |||||||
22.11
13:00
OFK Borac
Mladost
2
2
|
22.11.2020 13:00 | 2 : 2 | |||||||
22.11
13:00
Zvezda
Duboko
3
1
|
22.11.2020 13:00 | 3 : 1 |
|
||||||
22.11
13:00
Jedinstvo
LisoviÄ 1977
2
3
|
22.11.2020 13:00 | 2 : 3 | |||||||
22.11
13:00
Omladinac
Rojkovac
3
2
|
22.11.2020 13:00 | 3 : 2 |
|
||||||
22.11
13:00
Strelac
Polet
6
0
|
22.11.2020 13:00 | 6 : 0 | |||||||
22.11
13:00
VraniÄ
RadniÄki
2
1
|
22.11.2020 13:00 | 2 : 1 |
|
22.11
13:00
Petrovaradin
Titel
2
0
|
22.11.2020 13:00 | 2 : 0 | |||||||
22.11
13:00
BaÄka 1923
FruŔkogorski partizan
2
0
|
22.11.2020 13:00 | 2 : 0 |
|
||||||
22.11
13:00
Tatra
OFK Sirig
1
1
|
22.11.2020 13:00 | 1 : 1 |
|
||||||
22.11
13:00
BaÄka (B)
Slavija
1
4
|
22.11.2020 13:00 | 1 : 4 |
|
||||||
22.11
13:00
Hajduk
Veternik
0
15
|
22.11.2020 13:00 | 0 : 15 | |||||||
22.11
13:00
Jedinstvo
Å ajkaÅ” 1908
5
0
|
22.11.2020 13:00 | 5 : 0 |
|
||||||
22.11
13:00
Susek
TSK
0
5
|
22.11.2020 13:00 | 0 : 5 |
|
22.11
11:00
KljuÄ
Å arbanovac
2
1
|
22.11.2020 11:00 | 2 : 1 |
|
||||||
22.11
13:00
Mladost
Urovica
0
3
|
22.11.2020 13:00 | 0 : 3 | |||||||
22.11
13:00
Brestovac
Nemetali
2
4
|
22.11.2020 13:00 | 2 : 4 |
|
||||||
22.11
13:00
Polet
Zlot
2
1
|
22.11.2020 13:00 | 2 : 1 |
|
22.11
13:00
Jedinstvo
MarÅ”iÄ
2
2
|
22.11.2020 13:00 | 2 : 2 |
|
||||||
22.11
13:00
Zastava
Å umadija 1934
2
0
|
22.11.2020 13:00 | 2 : 0 | |||||||
22.11
13:00
Å umadinac KG
OFK Bagremar
0
1
|
22.11.2020 13:00 | 0 : 1 |
|
||||||
22.11
13:00
Pobeda 1926
21. oktobar
5
0
|
22.11.2020 13:00 | 5 : 0 |
|
||||||
22.11
13:00
Srbija
Mladost (P)
1
1
|
22.11.2020 13:00 | 1 : 1 |
|
||||||
22.11
13:00
Slavija
Sloboda (G)
1
3
|
22.11.2020 13:00 | 1 : 3 |
|
22.11
13:00
Mladost (DK)
Planinac 1933
2
2
|
22.11.2020 13:00 | 2 : 2 |
|
22.11
13:00
Borac (K)
Napredak 1936
2
1
|
22.11.2020 13:00 | 2 : 1 |
|
||||||
22.11
13:00
Rudar (Kr)
Mlava (ML)
2
1
|
22.11.2020 13:00 | 2 : 1 |
|
||||||
22.11
13:00
Mladost (B)
Sloga (L)
2
1
|
22.11.2020 13:00 | 2 : 1 |
|
||||||
22.11
13:00
ObiliÄ
Integral
2
0
|
22.11.2020 13:00 | 2 : 0 |
|
||||||
22.11
13:00
Vihor
Rudar 2001
1
3
|
22.11.2020 13:00 | 1 : 3 |
|
||||||
22.11
13:00
Manastirica
Omladinac (Å )
0
4
|
22.11.2020 13:00 | 0 : 4 |
|
||||||
22.11
13:00
BuduÄnost (V)
ŽelezniÄar
2
1
|
22.11.2020 13:00 | 2 : 1 |
22.11
13:00
RadniÄki 1924
Doljevac
1
1
|
22.11.2020 13:00 | 1 : 1 | |||||||
22.11
13:00
RasovaÄa
RadniÄki 1947
1
2
|
22.11.2020 13:00 | 1 : 2 |
|
||||||
22.11
13:00
Jastrebac
Moravac (Ä)
0
1
|
22.11.2020 13:00 | 0 : 1 | |||||||
22.11
13:00
Pobeda
BaliÄevac
2
2
|
22.11.2020 13:00 | 2 : 2 |
|
||||||
22.11
13:00
Moravac (ZT)
TaskoviÄi
0
2
|
22.11.2020 13:00 | 0 : 2 |
22.11
13:00
BuduÄnost
Jovo Kursula
7
0
|
22.11.2020 13:00 | 7 : 0 |
|
||||||
22.11
13:30
Gruža
Mladi radnik 1925
0
3
|
22.11.2020 13:30 | 0 : 3 |
|
||||||
22.11
13:00
Ibar
Mataruge
0
1
|
22.11.2020 13:00 | 0 : 1 |
|
||||||
22.11
13:00
Ribnica
PopoviÄi Vrnjci
7
0
|
22.11.2020 13:00 | 7 : 0 |
|
||||||
22.11
13:00
Kraljevo Hajduk
Tavnik
2
4
|
22.11.2020 13:00 | 2 : 4 |
|
||||||
22.11
13:00
Napredak
Jedinstvo 2017
1
0
|
22.11.2020 13:00 | 1 : 0 |
|
22.11
13:30
Orlovi
Rudar
2
0
|
22.11.2020 13:30 | 2 : 0 |
|
||||||
22.11
13:30
Partizan
Javor
0
3
|
22.11.2020 13:30 | 0 : 3 | |||||||
22.11
13:30
Kolare
BuduÄnost (Ä)
0
2
|
22.11.2020 13:30 | 0 : 2 | |||||||
22.11
13:30
Morava (R)
Mladost (K)
1
1
|
22.11.2020 13:30 | 1 : 1 |
|
||||||
22.11
13:30
BuduÄnost (M)
Resavac
4
0
|
22.11.2020 13:30 | 4 : 0 |
|
22.11
13:00
Dimitrije TucoviÄ
Radnik (Ub)
1
0
|
22.11.2020 13:00 | 1 : 0 |
|
||||||
22.11
13:00
Tvrdojevac
Iskra
5
1
|
22.11.2020 13:00 | 5 : 1 |
|
||||||
22.11
13:00
Pambukovica
ZSK
0
2
|
22.11.2020 13:00 | 0 : 2 |
|
22.11
13:00
KaraÄorÄe
Sloga (KR)
4
1
|
22.11.2020 13:00 | 4 : 1 |
|
||||||
22.11
10:00
Vidojevica
Podrinje
4
4
|
22.11.2020 10:00 | 4 : 4 |
|
||||||
22.11
13:00
Cer (JL)
Jedinstvo
4
1
|
22.11.2020 13:00 | 4 : 1 |
|
||||||
22.11
13:00
Mladi borac
Cer (PE)
0
1
|
22.11.2020 13:00 | 0 : 1 |
|
||||||
22.11
13:00
Sloga (LÅ )
GuÄevo 1929
5
3
|
22.11.2020 13:00 | 5 : 3 |
|
||||||
22.11
13:00
Majur
Rudar
3
3
|
22.11.2020 13:00 | 3 : 3 |
|
||||||
22.11
13:00
DuŔko
Mladost
0
2
|
22.11.2020 13:00 | 0 : 2 |
|
||||||
22.11
13:00
Drina
Milan OrliÄ
3
1
|
22.11.2020 13:00 | 3 : 1 |
|
22.11
13:00
Pavlovac
Levosoje
2
0
|
22.11.2020 13:00 | 2 : 0 |
|
||||||
22.11
13:00
Vihor
Lugina
2
3
|
22.11.2020 13:00 | 2 : 3 |
|
||||||
22.11
13:00
FSU Južna pruga
Mladost (S)
4
2
|
22.11.2020 13:00 | 4 : 2 |
|
||||||
22.11
13:00
Mineralac
Mladost (B)
8
3
|
22.11.2020 13:00 | 8 : 3 |
|
||||||
22.11
13:00
Äelik
BSK Bujanovac
3
2
|
22.11.2020 13:00 | 3 : 2 |
|
22.11
15:00
Kamenorezac 76
Omladinac (U)
2
2
|
22.11.2020 15:00 | 2 : 2 |
|
22.11
13:00
Dunav
ÄSK
0
0
|
22.11.2020 13:00 | 0 : 0 |
|
||||||
22.11
13:00
Mladost
RadniÄki
2
3
|
22.11.2020 13:00 | 2 : 3 |
|
||||||
22.11
13:00
Sremac
Hrtkovci
2
0
|
22.11.2020 13:00 | 2 : 0 | |||||||
22.11
13:00
Kameni
Å umar
2
1
|
22.11.2020 13:00 | 2 : 1 |
|
||||||
22.11
13:00
OFK BrestaÄ
GraniÄar
1
1
|
22.11.2020 13:00 | 1 : 1 |
|
||||||
22.11
13:00
Napredak
Srem
2
1
|
22.11.2020 13:00 | 2 : 1 | |||||||
22.11
13:00
FruŔkogorac
Jedinstvo
1
0
|
22.11.2020 13:00 | 1 : 0 |
|
||||||
22.11
13:00
Polet
KruŔedol
2
1
|
22.11.2020 13:00 | 2 : 1 |
22.11
13:00
GraniÄar (K)
GraniÄar 1924
2
2
|
22.11.2020 13:00 | 2 : 2 |
|
||||||
22.11
13:00
Sremac (J)
FruŔka Gora
0
3
|
22.11.2020 13:00 | 0 : 3 |
|
||||||
22.11
13:00
Sremac (B)
TrgovaÄki
3
0
|
22.11.2020 13:00 | 3 : 0 |
|
||||||
22.11
13:00
FruŔkogorac
Sloboda
5
0
|
22.11.2020 13:00 | 5 : 0 |
|
||||||
22.11
13:00
Zmaj
Sloga
8
2
|
22.11.2020 13:00 | 8 : 2 |
|
||||||
22.11
13:00
OFK Zeka BuljubaŔa
ObiliÄ 1993
3
2
|
22.11.2020 13:00 | 3 : 2 |
|
||||||
22.11
13:00
Jedinstvo
OFK BikiÄ
0
0
|
22.11.2020 13:00 | 0 : 0 |
|
||||||
22.11
13:00
Jednota
Erdevik 2017
0
6
|
22.11.2020 13:00 | 0 : 6 |
|
22.11
13:00
Napredak (MK)
Äestin
2
1
|
22.11.2020 13:00 | 2 : 1 |
|
||||||
22.11
13:00
Å umadija (S)
Feniks
1
4
|
22.11.2020 13:00 | 1 : 4 |
|
22.11
17:30
Pek
Žitkovica
1
5
|
22.11.2020 17:30 | 1 : 5 |
22.11
13:00
Pionir
Sveti Stefan
2
0
|
22.11.2020 13:00 | 2 : 0 |
22.11
13:00
Mineral 2015
Progorelica
2
1
|
22.11.2020 13:00 | 2 : 1 |
|
||||||
22.11
11:00
MiloÄajac
Sloga Obrva
2
1
|
22.11.2020 11:00 | 2 : 1 |
|
||||||
22.11
13:00
Borac (A)
Mladost 1981
3
2
|
22.11.2020 13:00 | 3 : 2 |
|
||||||
22.11
13:00
BraÄa VukoviÄ
Jedinstvo (G)
3
2
|
22.11.2020 13:00 | 3 : 2 |
|
||||||
22.11
13:00
Borac (V)
BogutovaÄka Banja
3
1
|
22.11.2020 13:00 | 3 : 1 |
|
||||||
22.11
13:00
Mladost 1925
Stubal
3
2
|
22.11.2020 13:00 | 3 : 2 |
|
||||||
22.11
13:00
Zvezda
Lazac
2
1
|
22.11.2020 13:00 | 2 : 1 |
|
22.11
13:30
Mladost (T)
Mladost (G)
2
1
|
22.11.2020 13:30 | 2 : 1 |
|
||||||
22.11
13:30
Jedinstvo
Mladost (D)
0
3
|
22.11.2020 13:30 | 0 : 3 |
|
||||||
22.11
13:30
Osaonica
Mladi Borac
3
2
|
22.11.2020 13:30 | 3 : 2 |
|
||||||
22.11
13:30
Crni Vrh
Kupinovac
3
2
|
22.11.2020 13:30 | 3 : 2 |
|
||||||
22.11
13:30
Partizan
GFK Tabane
3
3
|
22.11.2020 13:30 | 3 : 3 |
|
22.11
13:00
Kolubara (J)
Mladost (V)
0
2
|
22.11.2020 13:00 | 0 : 2 | |||||||
22.11
11:00
Omladinac (K)
Zvizdar 2012
2
3
|
22.11.2020 11:00 | 2 : 3 | |||||||
22.11
11:00
Proleter (B)
ÄuÄuge
1
1
|
22.11.2020 11:00 | 1 : 1 | |||||||
22.11
13:00
OFK Stublenica
Rudar 1945
2
4
|
22.11.2020 13:00 | 2 : 4 | |||||||
22.11
13:00
Å arbane
KaleniÄ
2
1
|
22.11.2020 13:00 | 2 : 1 | |||||||
22.11
13:00
Polet (T)
Crvena Jabuka
3
2
|
22.11.2020 13:00 | 3 : 2 | |||||||
22.11
13:00
Polet (DL)
JoŔeva
0
0
|
22.11.2020 13:00 | 0 : 0 |
|
22.11
11:00
Stari drugari
Toplica
2
1
|
22.11.2020 11:00 | 2 : 1 |
|
||||||
22.11
11:00
DraÄiÄ 2018
Lukavac
1
2
|
22.11.2020 11:00 | 1 : 2 |
|
||||||
22.11
11:00
Komanice
Mali korak
3
0
|
22.11.2020 11:00 | 3 : 0 |
|
||||||
22.11
11:00
Jadar 2013
TeŔnjar
0
5
|
22.11.2020 11:00 | 0 : 5 |
|
||||||
22.11
11:00
Polet
Junior Novo Naselje
2
0
|
22.11.2020 11:00 | 2 : 0 |
|
||||||
22.11
11:00
Milenko PavloviÄ
Žabari
1
3
|
22.11.2020 11:00 | 1 : 3 |
|
||||||
22.11
11:00
PopadiÄ
Rajac
3
1
|
22.11.2020 11:00 | 3 : 1 |
|
22.11
13:00
RadniÄki
Å ipurske livade
1
0
|
22.11.2020 13:00 | 1 : 0 |
|
||||||
22.11
13:00
Jevremovac
Mrovska
2
3
|
22.11.2020 13:00 | 2 : 3 |
|
||||||
22.11
13:00
PSK
Dobrava
0
2
|
22.11.2020 13:00 | 0 : 2 |
|
||||||
22.11
13:00
PriÄinoviÄ
Vojvoda Stepa StepanoviÄ
4
3
|
22.11.2020 13:00 | 4 : 3 |
|
||||||
22.11
13:00
OFK Jelen
OFK Varna
5
0
|
22.11.2020 13:00 | 5 : 0 |
|
||||||
22.11
13:00
TreŔnjevka
VlaÅ”iÄ
3
1
|
22.11.2020 13:00 | 3 : 1 | |||||||
22.11
13:00
OFK Letnjikovac 1983
Rankovac
4
3
|
22.11.2020 13:00 | 4 : 3 |
|
22.11
13:00
Velika Reka
7. Juli
1
3
|
22.11.2020 13:00 | 1 : 3 |
|
||||||
22.11
13:00
Jelav
Mladost
1
0
|
22.11.2020 13:00 | 1 : 0 |
|
||||||
22.11
13:00
Jadar 1961
TE GuÄevo
3
2
|
22.11.2020 13:00 | 3 : 2 |
|
||||||
22.11
13:00
Prva Iskra
Antimon
2
0
|
22.11.2020 13:00 | 2 : 0 |
|
||||||
22.11
13:00
Hajduk
Borac
1
1
|
22.11.2020 13:00 | 1 : 1 |
|
22.11
13:00
Mladost
Omladinac 2013 (SL)
3
0
|
22.11.2020 13:00 | 3 : 0 |
|
||||||
22.11
13:00
Lipolist
Omladinac (BO)
4
1
|
22.11.2020 13:00 | 4 : 1 |
|
||||||
22.11
13:00
Napredak
Torpedo 1924
3
1
|
22.11.2020 13:00 | 3 : 1 |
|
||||||
22.11
13:00
PetlovaÄa
BuduÄnost (DO)
2
2
|
22.11.2020 13:00 | 2 : 2 | |||||||
22.11
13:00
Zadrugar Milkivit
Partizan
2
3
|
22.11.2020 13:00 | 2 : 3 |
|
||||||
22.11
13:00
Gorki
Milicionar
2
1
|
22.11.2020 13:00 | 2 : 1 |
|
||||||
22.11
13:00
Sloboda
Sunrise Å abac
3
1
|
22.11.2020 13:00 | 3 : 1 |
|
22.11
10:00
Sloga 1980
Arbanasce
2
2
|
22.11.2020 10:00 | 2 : 2 | |||||||
22.11
13:00
Jastrebac 1979
Lepaja 2018
6
1
|
22.11.2020 13:00 | 6 : 1 |
22.11
13:00
Bukovica
Polet
0
2
|
22.11.2020 13:00 | 0 : 2 |
|
||||||
22.11
11:00
Mudrakovac
Gaglovo
3
1
|
22.11.2020 11:00 | 3 : 1 |
|
||||||
22.11
11:00
Modrica
MakreŔane
2
2
|
22.11.2020 11:00 | 2 : 2 |
|
||||||
22.11
13:00
Parunovac
Pepeljevac 1947
1
0
|
22.11.2020 13:00 | 1 : 0 |
|
22.11
11:00
Biljanovac
Stara ÄarÅ”ija
1
0
|
22.11.2020 11:00 | 1 : 0 |
|
||||||
22.11
13:00
Magnohrom
Å umadija
1
0
|
22.11.2020 13:00 | 1 : 0 |
|
||||||
22.11
11:00
Omladinac
KoŔtam Polje
3
0
|
22.11.2020 11:00 | 3 : 0 |
|
||||||
22.11
10:00
Partizan
Studen Vitez
0
3
|
22.11.2020 10:00 | 0 : 3 |
|
22.11
13:30
Vinogradar
Mladi radnik
3
3
|
22.11.2020 13:30 | 3 : 3 |
|
22.11
13:30
Å iroki Brijeg
Radnik
5
0
|
22.11.2020 13:30 | 5 : 0 |
|
22.11
13:00
Arsenal
Jedinstvo
3
2
|
22.11.2020 13:00 | 3 : 2 |
|
||||||
22.11
13:00
Kom
Igalo
0
2
|
22.11.2020 13:00 | 0 : 2 |
|
||||||
22.11
13:00
Grbalj
Ibar
1
0
|
22.11.2020 13:00 | 1 : 0 |
|
||||||
22.11
13:00
Berane
Drezga
3
0
|
22.11.2020 13:00 | 3 : 0 |
|
||||||
22.11
13:00
Bokelj
Mornar
0
0
|
22.11.2020 13:00 | 0 : 0 |
|
22.11
13:00
Fulham
Everton
2
3
|
22.11.2020 13:00 | 2 : 3 |
|
||||||
22.11
17:30
Leeds United
Arsenal
0
0
|
22.11.2020 17:30 | 0 : 0 |
|
||||||
22.11
20:15
Liverpool
Leicester City
3
0
|
22.11.2020 20:15 | 3 : 0 |
|
||||||
22.11
15:00
Sheffield United
West Ham United
0
1
|
22.11.2020 15:00 | 0 : 1 |
|
22.11
21:00
Deportivo AlavƩs
Valencia
2
2
|
22.11.2020 21:00 | 2 : 2 |
|
||||||
22.11
14:00
Eibar
Getafe
0
0
|
22.11.2020 14:00 | 0 : 0 |
|
||||||
22.11
16:15
CƔdiz
Real Sociedad
0
1
|
22.11.2020 16:15 | 0 : 1 |
|
||||||
22.11
18:30
Granada
Real Valladolid
1
3
|
22.11.2020 18:30 | 1 : 3 |
|
22.11
15:30
Freiburg
Mainz 05
1
3
|
22.11.2020 15:30 | 1 : 3 | |||||||
22.11
18:00
Kƶln
Union Berlin
1
2
|
22.11.2020 18:00 | 1 : 2 |
22.11
17:00
Angers SCO
Olympique Lyonnais
0
1
|
22.11.2020 17:00 | 0 : 1 |
|
||||||
22.11
15:00
Dijon
Lens
0
1
|
22.11.2020 15:00 | 0 : 1 |
|
||||||
22.11
21:00
Lille
Lorient
4
0
|
22.11.2020 21:00 | 4 : 0 |
|
||||||
22.11
15:00
Montpellier
Strasbourg
4
3
|
22.11.2020 15:00 | 4 : 3 |
|
||||||
22.11
13:00
Nantes
Metz
1
1
|
22.11.2020 13:00 | 1 : 1 |
|
||||||
22.11
15:00
Reims
NƮmes
0
1
|
22.11.2020 15:00 | 0 : 1 |
|
22.11
12:30
Fiorentina
Benevento
0
1
|
22.11.2020 12:30 | 0 : 1 | |||||||
22.11
15:00
Internazionale
Torino
4
2
|
22.11.2020 15:00 | 4 : 2 | |||||||
22.11
20:45
Napoli
Milan
1
3
|
22.11.2020 20:45 | 1 : 3 | |||||||
22.11
15:00
Roma
Parma
3
0
|
22.11.2020 15:00 | 3 : 0 | |||||||
22.11
15:00
Sampdoria
Bologna
1
2
|
22.11.2020 15:00 | 1 : 2 | |||||||
22.11
18:00
Udinese
Genoa
1
0
|
22.11.2020 18:00 | 1 : 0 | |||||||
22.11
15:00
Hellas Verona
Sassuolo
0
2
|
22.11.2020 15:00 | 0 : 2 |
22.11
17:30
Vojvodina
Crvena zvezda
0
2
|
22.11.2020 17:30 | 0 : 2 | |||||||
22.11
16:00
Zlatibor
OFK BaÄka
1
0
|
22.11.2020 16:00 | 1 : 0 |
22.11
13:00
Dinamo
RadniÄki (SM)
1
0
|
22.11.2020 13:00 | 1 : 0 | |||||||
22.11
13:00
Kabel
GFK Jagodina
2
2
|
22.11.2020 13:00 | 2 : 2 | |||||||
22.11
13:00
OFK Žarkovo
Trayal
1
0
|
22.11.2020 13:00 | 1 : 0 |
22.11
13:00
Spartak ŽK
Crvena zvezda
1
2
|
22.11.2020 13:00 | 1 : 2 | |||||||
22.11
11:00
Mladost (L)
ÄukariÄki
3
1
|
22.11.2020 11:00 | 3 : 1 | |||||||
22.11
13:00
IMT
RadniÄki (N)
4
0
|
22.11.2020 13:00 | 4 : 0 | |||||||
22.11
12:30
Rad
RadniÄki 1923
2
0
|
22.11.2020 12:30 | 2 : 0 | |||||||
22.11
13:00
Voždovac
Vojvodina
1
1
|
22.11.2020 13:00 | 1 : 1 | |||||||
22.11
13:00
Internacional
OFK Beograd
0
1
|
22.11.2020 13:00 | 0 : 1 | |||||||
22.11
11:00
RFK Novi Sad 1921
Brodarac
0
3
|
22.11.2020 11:00 | 0 : 3 |
22.11
10:00
Podrinje
RadniÄki (NP)
3
2
|
22.11.2020 10:00 | 3 : 2 |
|
||||||
22.11
10:00
RadniÄki (Zr)
ŽelezniÄar
1
1
|
22.11.2020 10:00 | 1 : 1 |
|
||||||
22.11
10:00
Omladinac
Vojvodina
0
2
|
22.11.2020 10:00 | 0 : 2 |
|
22.11
13:00
Borac 1926
Morava (VP)
5
0
|
22.11.2020 13:00 | 5 : 0 |
|
||||||
22.11
13:00
Sloga (P)
Å umadija (A)
5
2
|
22.11.2020 13:00 | 5 : 2 |
|
||||||
22.11
13:00
Loznica
BuduÄnost KruÅ”ik 2014
1
0
|
22.11.2020 13:00 | 1 : 0 |
|
||||||
22.11
13:00
Javor Matis
GFK Sloboda
4
3
|
22.11.2020 13:00 | 4 : 3 |
|
||||||
22.11
13:00
RadniÄki (V)
Novi Pazar
3
0
|
22.11.2020 13:00 | 3 : 0 |
|
||||||
22.11
13:00
Jedinstvo (Ub)
MaÄva
0
2
|
22.11.2020 13:00 | 0 : 2 |
|
22.11
10:00
Bor 1919
GFK DuboÄica
3
2
|
22.11.2020 10:00 | 3 : 2 |
|
||||||
22.11
10:00
OFK TopliÄanin
Radnik
2
4
|
22.11.2020 10:00 | 2 : 4 |
|
||||||
22.11
13:00
OFK SinÄeliÄ
Trstenik PPT
3
0
|
22.11.2020 13:00 | 3 : 0 |
|
22.11
10:00
RadniÄki (NB) 2
DIF
3
1
|
22.11.2020 10:00 | 3 : 1 |
|
||||||
22.11
10:00
SinÄeliÄ
Železnik 1930
0
0
|
22.11.2020 10:00 | 0 : 0 | |||||||
22.11
12:00
BSK 1925
Studentski Grad
1
3
|
22.11.2020 12:00 | 1 : 3 |
|
||||||
22.11
14:00
Torlak
Zvezdara
3
1
|
22.11.2020 14:00 | 3 : 1 |
|
22.11
09:00
IMT
Rad
1
2
|
22.11.2020 09:00 | 1 : 2 |
|
22.11
11:00
Spartak ŽK
Crvena zvezda
1
3
|
22.11.2020 11:00 | 1 : 3 | |||||||
22.11
13:00
Mladost (L)
ÄukariÄki
1
2
|
22.11.2020 13:00 | 1 : 2 | |||||||
22.11
10:00
Rad
Zemun
0
2
|
22.11.2020 10:00 | 0 : 2 | |||||||
22.11
11:00
OFK VrŔac
Vojvodina
0
5
|
22.11.2020 11:00 | 0 : 5 | |||||||
22.11
13:30
Real NiÅ”
Partizan
1
3
|
22.11.2020 13:30 | 1 : 3 | |||||||
22.11
11:00
Apolon 4
Brodarac
0
2
|
22.11.2020 11:00 | 0 : 2 |
22.11
15:00
SinÄeliÄ
Studenski grad
6
1
|
22.11.2020 15:00 | 6 : 1 |
|
22.11
12:00
Podrinje
RadniÄki (NP)
2
1
|
22.11.2020 12:00 | 2 : 1 |
|
||||||
22.11
12:00
RadniÄki (Zr)
ŽelezniÄar
1
0
|
22.11.2020 12:00 | 1 : 0 |
|
||||||
22.11
12:00
Omladinac
Vojvodina
0
14
|
22.11.2020 12:00 | 0 : 14 |
|
22.11
13:00
Borac 1926
Smederevo 1924
9
0
|
22.11.2020 13:00 | 9 : 0 | |||||||
22.11
13:00
RadniÄki 1923
Mladi radnik 1926
4
1
|
22.11.2020 13:00 | 4 : 1 | |||||||
22.11
13:00
Sloga (P)
Å umadija (A)
2
0
|
22.11.2020 13:00 | 2 : 0 |
|
||||||
22.11
13:00
Loznica
BuduÄnost KruÅ”ik 2014
0
0
|
22.11.2020 13:00 | 0 : 0 |
|
||||||
22.11
13:00
Javor Matis
GFK Sloboda
2
3
|
22.11.2020 13:00 | 2 : 3 |
|
||||||
22.11
13:00
RadniÄki (V)
Novi Pazar
1
3
|
22.11.2020 13:00 | 1 : 3 | |||||||
22.11
13:00
Jedinstvo (Ub)
Savacijum
1
0
|
22.11.2020 13:00 | 1 : 0 |
|
||||||
22.11
13:00
OPK Rudar 1933
Metalac
0
1
|
22.11.2020 13:00 | 0 : 1 |
22.11
11:00
TimoÄanin
RadniÄki (P)
5
2
|
22.11.2020 11:00 | 5 : 2 |
|
||||||
22.11
10:00
OFK SinÄeliÄ
Vlasina
1
1
|
22.11.2020 10:00 | 1 : 1 |
|
22.11
12:00
Palilulac
Zvezdara
3
1
|
22.11.2020 12:00 | 3 : 1 |
|
||||||
22.11
10:00
RFK GrafiÄar
Balkan
2
0
|
22.11.2020 10:00 | 2 : 0 |
|
||||||
22.11
10:00
BASK
Prva Iskra
3
1
|
22.11.2020 10:00 | 3 : 1 |
|
22.11
10:00
RadniÄki
Jedinstvo
2
1
|
22.11.2020 10:00 | 2 : 1 |
|
||||||
22.11
11:00
Mladost
RaÄevac
4
1
|
22.11.2020 11:00 | 4 : 1 |
|
||||||
22.11
10:00
BuduÄnost-KruÅ”ik 2014
MaÄva
1
0
|
22.11.2020 10:00 | 1 : 0 |
|
||||||
22.11
10:00
Sunrise Å abac
Loznica
3
2
|
22.11.2020 10:00 | 3 : 2 |
|
22.11
09:30
Brodarac
Crvena zvezda
1
3
|
22.11.2020 09:30 | 1 : 3 |
|
22.11
15:30
011
Kolubara
7
0
|
22.11.2020 15:30 | 7 : 0 |
|
||||||
22.11
10:00
BSK 1925
BSK
2
2
|
22.11.2020 10:00 | 2 : 2 |
|
||||||
22.11
13:30
OLE
SinÄeliÄ
1
0
|
22.11.2020 13:30 | 1 : 0 |
|
||||||
22.11
12:15
Lokomotiva
Rakovica
2
5
|
22.11.2020 12:15 | 2 : 5 |
|
22.11
09:00
OFK Beograd
Hajduk
3
0
|
22.11.2020 09:00 | 3 : 0 |
22.11
11:00
Moskva
StajiÄevo 2017
2
2
|
22.11.2020 11:00 | 2 : 2 | |||||||
22.11
10:00
Spartak
TSC
7
0
|
22.11.2020 10:00 | 7 : 0 |
|
||||||
22.11
12:00
Spartak d.o.o.
Lehel 2019
4
0
|
22.11.2020 12:00 | 4 : 0 |
|
||||||
22.11
13:00
Polet
Banat
0
3
|
22.11.2020 13:00 | 0 : 3 | |||||||
22.11
12:00
BaÄka
Nova Kolonija
1
4
|
22.11.2020 12:00 | 1 : 4 |
|
22.11
10:00
Tika taka
OFK Atletiko
3
5
|
22.11.2020 10:00 | 3 : 5 |
|
||||||
22.11
10:00
Fenix 2
POFK Äivija
1
0
|
22.11.2020 10:00 | 1 : 0 |
|
||||||
22.11
10:00
MaÄva 2
Å abac Sunrise 1
1
2
|
22.11.2020 10:00 | 1 : 2 |
|
||||||
22.11
10:00
MaÄva 1929
Fenix 1
0
8
|
22.11.2020 10:00 | 0 : 8 |
22.11
17:00
BuduÄnost VOLI
Cibona
87
68
|
22.11.2020 17:00 | 87 : 68 | |||||||
22.11
19:00
Cedevita Olimpija
Igokea
103
92
|
22.11.2020 19:00 | 103 : 92 |
22.11
16:30
NiÅ”
Mladost Vesna
71
66
|
22.11.2020 16:30 | 71 : 66 |
22.11
15:00
Radnik
Rudar 1903
83
69
|
22.11.2020 15:00 | 83 : 69 |
22.11
18:00
Ivanjica
Loznica
83
68
|
22.11.2020 18:00 | 83 : 68 | |||||||
22.11
16:00
Priboj
Crnokosa
110
64
|
22.11.2020 16:00 | 110 : 64 |
22.11
19:00
Petrovgrad
Srbobran
87
99
|
22.11.2020 19:00 | 87 : 99 |
22.11
15:00
BagljaÅ”
Roling
77
57
|
22.11.2020 15:00 | 77 : 57 | |||||||
22.11
17:00
Akademik
BeoÄin
76
62
|
22.11.2020 17:00 | 76 : 62 |
22.11
18:00
Jadran
Ru koÅ”
94
59
|
22.11.2020 18:00 | 94 : 59 |
22.11
17:00
OseÄina
Mladost 2014
76
69
|
22.11.2020 17:00 | 76 : 69 |
22.11
16:00
Å umadija 2017
Sloga (PM)
102
82
|
22.11.2020 16:00 | 102 : 82 |
22.11
13:00
Jastreb
Hisar
68
65
|
22.11.2020 13:00 | 68 : 65 | |||||||
22.11
18:30
Ratnici
Knjaževac
101
70
|
22.11.2020 18:30 | 101 : 70 | |||||||
22.11
18:30
Radan
KurŔumlija
46
41
|
22.11.2020 18:30 | 46 : 41 |
22.11
16:00
Orlovi
Cinkarna Celje
73
69
|
22.11.2020 16:00 | 73 : 69 |
22.11
16:00
Karaburma
Ljubovija
87
50
|
22.11.2020 16:00 | 87 : 50 |
22.11
16:30
Ras
KaraÄorÄevo
105
58
|
22.11.2020 16:30 | 105 : 58 |
22.11
17:00
Trstenik
Smederevo
74
64
|
22.11.2020 17:00 | 74 : 64 |
22.11
15:30
Star
Sloboda
63
77
|
22.11.2020 15:30 | 63 : 77 | |||||||
22.11
14:00
Borac
Partizan NIS
74
77
|
22.11.2020 14:00 | 74 : 77 |
22.11
12:00
Novosadska ŽKA
Crvena zvezda Kombank
39
102
|
22.11.2020 12:00 | 39 : 102 | |||||||
22.11
13:30
Partizan 1953
Kraljevo
50
60
|
22.11.2020 13:30 | 50 : 60 |
22.11
14:30
GraÄac
FAP Livnica
3
1
|
22.11.2020 14:30 | 3 : 1 |
22.11
15:00
Morava
Pirot
3
0
|
22.11.2020 15:00 | 3 : 0 |
22.11
14:00
Mladi radnik 2
As
3
1
|
22.11.2020 14:00 | 3 : 1 | |||||||
22.11
19:00
Rudar
Sloga 2015
3
1
|
22.11.2020 19:00 | 3 : 1 |
22.11
15:00
Kikinda
Dunav Volley
3
2
|
22.11.2020 15:00 | 3 : 2 | |||||||
22.11
18:00
Partizan
Mladost (BP)
3
0
|
22.11.2020 18:00 | 3 : 0 |
22.11
17:00
TopliÄki Vitezovi
Užice
3
2
|
22.11.2020 17:00 | 3 : 2 |
22.11
12:00
Stampedo
TopliÄanin
3
0
|
22.11.2020 12:00 | 3 : 0 | |||||||
22.11
17:00
Pusta Reka
Knjaževac
0
3
|
22.11.2020 17:00 | 0 : 3 | |||||||
22.11
18:30
Milenijum
Leskovac 98
1
3
|
22.11.2020 18:30 | 1 : 3 |
22.11
16:00
Tara
RaŔka
1
3
|
22.11.2020 16:00 | 1 : 3 | |||||||
22.11
14:30
Mokra Gora
TehniÄar
3
1
|
22.11.2020 14:30 | 3 : 1 | |||||||
22.11
15:45
Sloboda S
Lotus
2
3
|
22.11.2020 15:45 | 2 : 3 | |||||||
22.11
17:30
Sokolica
Napredak 037
0
3
|
22.11.2020 17:30 | 0 : 3 |
22.11
15:00
SmeÄ SV
Å umadija
1
3
|
22.11.2020 15:00 | 1 : 3 | |||||||
22.11
14:00
Srbijanka 014 - 2
Lucky Star
1
3
|
22.11.2020 14:00 | 1 : 3 |
22.11
17:00
Å trand Volej
NS Volej Team
1
3
|
22.11.2020 17:00 | 1 : 3 | |||||||
22.11
17:00
Srem 2
Odbojka 013
1
3
|
22.11.2020 17:00 | 1 : 3 |
22.11
12:00
Roda
Novi Sad
1
3
|
22.11.2020 12:00 | 1 : 3 |
22.11
18:00
Proleter
Dinamo
27
34
|
22.11.2020 18:00 | 27 : 34 |
22.11
17:00
Crvena zvezda
ŽelezniÄar 1949
30
26
|
22.11.2020 17:00 | 30 : 26 |
22.11
19:00
Ub
JugoviÄ
21
41
|
22.11.2020 19:00 | 21 : 41 |
22.11
19:00
SinÄeliÄ
Rakovica
28
27
|
22.11.2020 19:00 | 28 : 27 | |||||||
22.11
12:00
Metalac
Loznica
23
23
|
22.11.2020 12:00 | 23 : 23 | |||||||
22.11
15:00
Crvena zvezda 2
Partizan 2
29
34
|
22.11.2020 15:00 | 29 : 34 |
22.11
20:00
Borsko jezero
ORK Bor
24
33
|
22.11.2020 20:00 | 24 : 33 |
22.11
19:00
Aleksinac
Pirot
38
25
|
22.11.2020 19:00 | 38 : 25 | |||||||
22.11
17:30
NiŔava
BSK Heba
29
26
|
22.11.2020 17:30 | 29 : 26 |
22.11
16:00
Smederevo 2
Lokomotiva
25
30
|
22.11.2020 16:00 | 25 : 30 | |||||||
22.11
19:00
Jedinstvo 1974
Rudar 2
39
25
|
22.11.2020 19:00 | 39 : 25 | |||||||
22.11
18:00
Mladi radnik
Palanka
40
30
|
22.11.2020 18:00 | 40 : 30 | |||||||
22.11
18:30
Osipaonica
KaraÄorÄe
28
46
|
22.11.2020 18:30 | 28 : 46 |
22.11
16:00
Sloga
Mladost
29
33
|
22.11.2020 16:00 | 29 : 33 |
22.11
19:00
Dalmatinac
RadniÄki
27
27
|
22.11.2020 19:00 | 27 : 27 | |||||||
22.11
19:00
Mladost
BuduÄnost
42
41
|
22.11.2020 19:00 | 42 : 41 | |||||||
22.11
20:00
Senta
Prigrevica
19
30
|
22.11.2020 20:00 | 19 : 30 |
22.11
11:00
GuÄevo
RK SC Voždovac 2012 - 2
26
34
|
22.11.2020 11:00 | 26 : 34 |
22.11
19:00
GrafiÄar
Sivac 69/2
28
27
|
22.11.2020 19:00 | 28 : 27 |
22.11
14:30
Srem (SM)
JugoviÄ 2
38
32
|
22.11.2020 14:30 | 38 : 32 |
|
22.11
15:30
Loznica grad
ORK Loznica
44
34
|
22.11.2020 15:30 | 44 : 34 |
22.11
11:30
Morava
Aleksinac
27
21
|
22.11.2020 11:30 | 27 : 21 |
22.11
18:00
Hajduk Veljko
Naisa 2
19
21
|
22.11.2020 18:00 | 19 : 21 | |||||||
22.11
17:00
Remesiana
Rtanj
28
23
|
22.11.2020 17:00 | 28 : 23 | |||||||
22.11
19:00
Äerdap
Osice
23
30
|
22.11.2020 19:00 | 23 : 30 |
22.11
18:00
Jagodina 2
Požarevac
29
19
|
22.11.2020 18:00 | 29 : 19 | |||||||
22.11
13:00
Udarnik
Mladi radnik - 2
19
22
|
22.11.2020 13:00 | 19 : 22 |
22.11
14:00
Prijepolje
Pazar 2003
26
16
|
22.11.2020 14:00 | 26 : 16 |
22.11
18:00
Jabuka
Krule
28
18
|
22.11.2020 18:00 | 28 : 18 | |||||||
22.11
16:00
Apatin
Naftagas
19
23
|
22.11.2020 16:00 | 19 : 23 |
22.11
18:30
Sloga
Kikinda
20
40
|
22.11.2020 18:30 | 20 : 40 | |||||||
22.11
19:30
Petrovaradin
ŽitoraÄa
45
16
|
22.11.2020 19:30 | 45 : 16 |
22.11
17:30
Stari Grad
Partizan
10
16
|
22.11.2020 17:30 | 10 : 16 |
22.11
10:30
Beograd
Rasina
10
9
|
22.11.2020 10:30 | 10 : 9 |
22.11
19:00
GoÄ
Sava
7
12
|
22.11.2020 19:00 | 7 : 12 | |||||||
22.11
19:15
VraÄar
ŽAK
11
6
|
22.11.2020 19:15 | 11 : 6 |
22.11
19:00
ŽAK Junior
LeteÄi BajmoÄani
6
5
|
22.11.2020 19:00 | 6 : 5 |
|
22.11
16:15
Intelektualac
Oftal - C
4
4
|
22.11.2020 16:15 | 4 : 4 |
|
22.11
19:30
BSK
RadniÄki 2010
5
0
|
22.11.2020 19:30 | 5 : 0 |
22.11
19:30
Zenon
Bajina BaŔta
4
6
|
22.11.2020 19:30 | 4 : 6 |
|
22.11
19:00
Nova Pazova
Zemun Samo pravo
5
4
|
22.11.2020 19:00 | 5 : 4 | |||||||
22.11
18:00
Novi Pazar
Winter sport
2
1
|
22.11.2020 18:00 | 2 : 1 |
22.11
19:30
Loznica Grad 2018
Palež
0
0
|
22.11.2020 19:30 | 0 : 0 |
|
||||||
22.11
19:00
Leskovac
Banjica
2
1
|
22.11.2020 19:00 | 2 : 1 |
22.11
14:00
SBB Vukovi
Black Hornets
56
46
|
22.11.2020 14:00 | 56 : 46 |
|
22.11
16:15
Crvena zvezda
Vojvodina
6
0
|
22.11.2020 16:15 | 6 : 0 |